NE PREZRITE: Volitve OOZ Maribor – seznam kandidatov za poslance skupščine OOZ Maribor za mandatno obdobje 2018-2022

Na osnovi sklepa 1. pisne seje poslancev Skupščine OOZ Maribor z dne 23. februarja 2018 ter Statuta OOZ Maribor in Poslovnika o volitvah poslancev Skupščine in ostalih organov OOZ Maribor so bili razpisani kandidacijski postopki za volitve članov za poslance sekcij ter panožnih grup poslovnih dejavnosti članov v Skupščino OOZ Maribor.

Za poslanca sekcije ali panožne grupe v skupščini je lahko kandidiral vsak član zbornice. Kandidat za člana skupščine se je moral odločiti, na kateri od kandidatnih list za skupščino bo kandidiral. V skupščini zbornice so namreč poslanci delujočih strokovnih sekcij in tudi članov, ki niso organizirani v strokovnih sekcijah, se pa po svoji dejavnosti sami razvrstijo v ustrezno panožno grupo. Kandidati za poslance v Skupščini OOZ Maribor (člani strokovnih sekcij in člani panožnih grup) kandidirajo na eni izmed kandidacijskih list panožne grupe oziroma sekcije:

Oznaka Panoge poslovnih  dejavnosti Število poslancev Zap. št. Ime in priimek Dejavnost in naslov
A Sekcija kovinarjev, Sekcija kleparjev in krovcev 3 A1 ALEKSANDER GAILHOFER Gasilec d.o.o., Ptujska cesta 355, Maribor
A2 ALOJZ BUČEK Servis Bas d.o.o., Preradovičeva 22, Maribor
A3 ANDREJ RANER Družinsko podjetje Raner d.o.o., Vosek 38f, Pernica
A4 DEJAN ALFIREVIĆ Tehnomontaža d.o.o. Zagrebška c. 20, Maribor
A5 DEJAN KRISTOFIĆ KTS d.o.o., Modrinjakova ul.3, Maribor
A6 IGOR MEGLIČ Storma, Igor Meglič s.p., Ob Blažovnici 29 b, Limbuš
A7 LEON EMERŠIČ Emeks vzmeti d.o.o., Tržaška c. 23d, Maribor
A8 MARKO GORJAK Orodjarstvo Gorjak d.o.o., Ljubljanska c. 102, Rače
B Sekcija gradbincev 4 B1 ALEŠ GRABUŠNIK Dekor plesk d.o.o., Jadranska cesta 35, Maribor
B2 FRANČIŠEK EDER Pleskarska dela, Frančišek Eder s.p., Gvajčeva 8, Maribor
B3 GREGOR DAJČMAN Parketarstvo in druga mizarska dela, Gregor Dajčman s.p., Dragučova 29 g, Pernica
B4 HERMAN VOCOVNIK Zidarstvo, Herman Vocovnik s.p., Lackova c. 17a, Maribor
B5 IGOR VIDOVIČ Biotherm d.o.o., Titova cesta 63, Maribor
B6 KLEMENTINA FERK Indrast d.o.o., Lackova c. 35, Maribor
B7 RAJMUND KREPFL Hišni servis, gradnja in vzdrževanje objektov, Rajmund Krepfl s.p., Starše 92, Starše
B8 STANKO KOSI Posredništvo, trgovina in gradbena dela – Marmor Kosi, Kosi Stanko s.p., Radovanova 8, Maribor
B9 TADEJ VIDOVIČ Megalos gradnje d.o.o., Ul. heroja Nandeta 37, Maribor
C Sekcija frizerjev in kozmetikov 3 C1 DAMIR PAVOKOVIČ Frizerski salon, Pavokovič Damir s.p., Koroška c. 19, Maribor
C2 JOŽICA CIGLER Frizerski studio, lepotni studio in kava bar “JOCA” Jožica Cigler s.p., Ljubljanska c. 9, Rače
C3 KSENIJA PEHLIČ SIMONČIČ Kozmetika, Beauty world, Ksenija Pehlič Simončič s.p., Ul. Moše Pijade 21 b, Maribor
C4 NIVES VERSA Kozmetični salon Beauty, Nives Versa s.p., Ljubljanska ul. 23, Maribor
C5 SMILJAN ŠKARICA Frizerstvo Škarica, Ul. Talcev 1, Maribor
D Sekcija elektro dejavnosti, Sekcija elektronikov in mehatronikov 3 D1 DONALD KERANOVIĆ Elektro Hanza d.o.o., Zagrebška c. 20, Maribor
D2 DUŠAN KLAKOČER Piast d.o.o., Ul. Draga Kobala 22, Maribor
D3 HELENA KREVH ZOREC Neonart d.o.o., Zagrebška c. 20, Maribor
D4 IZTOK DROBNE EL-DRIZ Iztok Drobne s.p., Gvajčeva ul. 17, Maribor
D5 MARKO STOILKOVIĆ Tehnomar d.o.o., Grajska c. 6, Orehova vas
D6 PETER KUMER Elektro Kumer d.o.o., Ul. Borcev 58, Maribor
D7 STANISLAV GERMAUC BiroNet Stanislav Germauc s.p., Zg. Duplek 107b, Sp. Duplek
D8 VINKO CMAGER Vicom d.o.o., Ruperče 7, Pernica
E Sekcija avtoserviserjev 2 E1 ALEŠ ROKAVEC Trgovina Ličar, Aleš Rokavec s.p., Ul. Marjana Nemca 5, Miklavž
E2 BORIS DEMŠIČ Avtoservis, vulkanizerstvo in storitve, Matjaž Demšič s.p., Zg. Hoče 20 a, Hoče
E3 BRANKO KRAJNC Avtoservis Branko Krajnc s.p., Domnova ul. 1, Maribor
E4 DAVORIN MANDL Avtocenter – avtokleparstvo, avtovleka, Davorin Mandl s.p., Pivolska ul. 1, Maribor
E5 MANICA POTOČNIK Avtomehanika Potočnik d.o.o., Šentiljska c. 131 a, Maribor
E6 MILAN JARC Avto Jarc storitve in trgovina d.o.o., Ptujska c. 139, Maribor
E7 PETER RAIŠP Avto Raišp, Raišp Peter s.p., Meljska c. 35, Maribor
E8 ROBERT SALAJ Avtoservis, Robert Salaj s.p., Rošpoh – Del 48 b, Kamnica
E9 SAŠA JAKOPIN Avto-storitve Saša Jakopin s.p., Mariborska c. 37, Maribor
E10 SIMON MAGDALENC Vzdrževanje in porpavilo motornih vozil, Magdalenc Simon s.p., Ul. Kragujevških žrtev 14, Maribor
E11 VILJEM PETROVČIČ Avtohiša Petrovčič, Viljem Petrovčič s.p., Trebušakova ul. 6, Maribor
F Sekcija za gostinstvo in turizem 2 F1 ANJA MALAJNER ČERNE Gostišče Černe, Anja Malajner Černe s.p., Spodnjevaška pot 56, Maribor
F2 ALEŠ BUDJA Davčno in pravno svetovanje Budja, Aleš Budja s.p., Lackova c. 76, Maribor
F3 BOŠTJAN PROTNER Vina Joannes – Protner Boštjan, Vodole 34, Malečnik
F4 JANEZ ŠAUPERL Bi-Termal d.o.o., Limbuška c. 52, Maribor
F5 JANJA VIHER Agencija SIV d.o.o., Šober 32, Bresternica
F6 MARJAN VIDOVIČ Motel in pizzeria Črni baron, Marjan Vidovič s.p., Malečnik 158, Malečnik
F7 MARKO CESAR Strokovno svetovanje, Marko Cesar s.p., Pot na Rute 8, Maribor
F8 VLASTA BARL Viatours, turizem, izobraževanje, storitve, Vlasta Barl s.p., Glavni trg 25, Maribor
G Sekcija instalaterjev – energetikov 2 G1 DANILO BRDNIK Termoservis – Danilo Brdnik s.p., Spodnjevaška pot 24 a, Maribor
G2 MATEJA MURAUS FERK ORG d.o.o., Vedranska c. 27, Maribor
G3 TILEN MAR Energetika Mar d.o.o., Ješenca 61 a, Rače
G4 ZDENKO SIMONIČ Zdenko Simonič s.p., Vzhodna ul. 36, Maribor
H Sekcija za promet 2 H1 ANDREJ KOVAČEK Transport, poredovanje, Andrej Kovaček s.p., Starše 68, Starše
H2 DARKO NOVAK Novak Trans d.o.o., Miklavška c. 65 a, Hoče
H3 TJAŠA LAMOT Lamot d.o.o., Ul. Svobode 13, Miklavž
H4 ZDRAVKO LAMOT Lamot Marta s.p., Ul. svobode 13, Miklavž
I Sekcija lesnih strok 1 I1 BORIS DOBAJA Dobaja – Mizarska delavnica, Boris Dobaja s.p., Kamniška graba 19, Kamnica
I2 DUŠAN FIDLER Splošno mizarstvo Dušan Fidler s.p., Ul. Roberta Kukovca 41, Maribor
I3 VOJKO KUPČIČ Mizarstvo Vojko Kupčič s.p., Šentiljska c. 99 a, Maribor
J Sekcija tekstilcev 1 J1 JANEZ DOMANJKO Krojaštvo tekstil Dijani Janez Domanjko s.p., Ul. Ludvika Plambergerja 3, Miklavž
J2 SAŠA KOVAČEV Čevljarstvo Kovačev Saša s.p., Vodnikov trg 6, Maribor
J3 SUZANA PIVEC Šiviljstvo Suzana Pivec s.p., Kardeljeva c. 51, Maribor
K Sekcija fotografske, grafične in medijske dejavnosti 1 K1 NATALIJA JELUŠIČ BABIĆ Foto Tatjana d.o.o., Partizanska c. 11, Maribor
K2 SLAVKO WEINGERL Grafični studio OK,  Slavko Weingerl s.p., Lavtarjeva ul. 7d, Maribor
L Sekcija cvetličarjev in vrtnarjev 1 L1 DEJAN ROJKO Cvetličarna Zvonček, Dejan Rojko s.p., Vrablova ul. 6, Maribor
L2 HALIDA ŽIVKO Rožica, cvetličarna d.o.o., Pajkova ul. 22, Maribor
L3 SIMON FERLINC Vrtnarija Bensa, Simon Ferlinc s.p., Studenška ul. 65, Maribor
L4 SUZANA RAJH Uniceramic d.o.o., Gosposvetska c. 67, Maribor
M Sekcija optikov (zlatarji, urarji) 1 M1 SAŠA KOBILICA Optika Kobilica Saša Kobilica s.p., Gregorčičeva ul. 7, Maribor
M2 VINKO ŠELIGO Graverstvo in zlatarstvo ter prodaja na drobno Šeligo Vinko s.p., Poštna ul. 6, Maribor
N Nerazvrščeni – člani, ki niso razvrščeni v sekcijo 4 N1 KRISTINA KOČET HUDRAP Tiko Pro d.o.o., Beloruska ul. 7, Maribor
N2 MARIJAN VOLAVŠEK Vbm korenček d.o.o., Jurančičeva ul. 9 a, Maribor
N3 MOJCA LUBANJŠEK PEHANT Retorik d.o.o., Brunšvik 24, Rače
N4 SIMON ŠTRANCAR Sitec d.o.o., Prisojna ul. 18, Hoče
N5 SLAVKO VESENJAK Odvetnik Slavko Vesenjak, Ul. Vita Kraigherja 5, Maribor

Člani zbornice opravljajo svoje funkcije v organih in drugih oblikah delovanja in odločanja zbornice neprofesionalno ter so lahko izvoljeni oziroma imenovani le pod pogojem, da iz naslova članarine in drugih finančnih obveznosti na dan oddaje kandidature in izvolitve oziroma imenovanja nimajo dospelih, zapadlih, neplačanih obveznosti do zbornice.

Na osnovi sklepa 1. pisne seje poslancev Skupščine OOZ Maribor z dne 23. februarja 2018 ter Statuta OOZ Maribor in Poslovnika o volitvah poslancev Skupščine in ostalih organov OOZ Maribor so bili razpisani kandidacijski postopki za volitve članov za poslance sekcij ter panožnih grup poslovnih dejavnosti članov v Skupščino OOZ Maribor.

Za poslanca sekcije ali panožne grupe v skupščini je lahko kandidiral vsak član zbornice. Kandidat za člana skupščine se je moral odločiti, na kateri od kandidatnih list za skupščino bo kandidiral. V skupščini zbornice so namreč poslanci delujočih strokovnih sekcij in tudi članov, ki niso organizirani v strokovnih sekcijah, se pa po svoji dejavnosti sami razvrstijo v ustrezno panožno grupo. Kandidati za poslance v Skupščini OOZ Maribor (člani strokovnih sekcij in člani panožnih grup) kandidirajo na eni izmed kandidacijskih list panožne grupe oziroma sekcije:

Oznaka Panoge poslovnih  dejavnosti Število poslancev Zap. št. Ime in priimek Dejavnost in naslov
A Sekcija kovinarjev, Sekcija kleparjev in krovcev 3 A1 ALEKSANDER GAILHOFER Gasilec d.o.o., Ptujska cesta 355, Maribor
A2 ALOJZ BUČEK Servis Bas d.o.o., Preradovičeva 22, Maribor
A3 ANDREJ RANER Družinsko podjetje Raner d.o.o., Vosek 38f, Pernica
A4 DEJAN ALFIREVIĆ Tehnomontaža d.o.o. Zagrebška c. 20, Maribor
A5 DEJAN KRISTOFIĆ KTS d.o.o., Modrinjakova ul.3, Maribor
A6 IGOR MEGLIČ Storma, Igor Meglič s.p., Ob Blažovnici 29 b, Limbuš
A7 LEON EMERŠIČ Emeks vzmeti d.o.o., Tržaška c. 23d, Maribor
A8 MARKO GORJAK Orodjarstvo Gorjak d.o.o., Ljubljanska c. 102, Rače
B Sekcija gradbincev 4 B1 ALEŠ GRABUŠNIK Dekor plesk d.o.o., Jadranska cesta 35, Maribor
B2 FRANČIŠEK EDER Pleskarska dela, Frančišek Eder s.p., Gvajčeva 8, Maribor
B3 GREGOR DAJČMAN Parketarstvo in druga mizarska dela, Gregor Dajčman s.p., Dragučova 29 g, Pernica
B4 HERMAN VOCOVNIK Zidarstvo, Herman Vocovnik s.p., Lackova c. 17a, Maribor
B5 IGOR VIDOVIČ Biotherm d.o.o., Titova cesta 63, Maribor
B6 KLEMENTINA FERK Indrast d.o.o., Lackova c. 35, Maribor
B7 RAJMUND KREPFL Hišni servis, gradnja in vzdrževanje objektov, Rajmund Krepfl s.p., Starše 92, Starše
B8 STANKO KOSI Posredništvo, trgovina in gradbena dela – Marmor Kosi, Kosi Stanko s.p., Radovanova 8, Maribor
B9 TADEJ VIDOVIČ Megalos gradnje d.o.o., Ul. heroja Nandeta 37, Maribor
C Sekcija frizerjev in kozmetikov 3 C1 DAMIR PAVOKOVIČ Frizerski salon, Pavokovič Damir s.p., Koroška c. 19, Maribor
C2 JOŽICA CIGLER Frizerski studio, lepotni studio in kava bar “JOCA” Jožica Cigler s.p., Ljubljanska c. 9, Rače
C3 KSENIJA PEHLIČ SIMONČIČ Kozmetika, Beauty world, Ksenija Pehlič Simončič s.p., Ul. Moše Pijade 21 b, Maribor
C4 NIVES VERSA Kozmetični salon Beauty, Nives Versa s.p., Ljubljanska ul. 23, Maribor
C5 SMILJAN ŠKARICA Frizerstvo Škarica, Ul. Talcev 1, Maribor
D Sekcija elektro dejavnosti, Sekcija elektronikov in mehatronikov 3 D1 DONALD KERANOVIĆ Elektro Hanza d.o.o., Zagrebška c. 20, Maribor
D2 DUŠAN KLAKOČER Piast d.o.o., Ul. Draga Kobala 22, Maribor
D3 HELENA KREVH ZOREC Neonart d.o.o., Zagrebška c. 20, Maribor
D4 IZTOK DROBNE EL-DRIZ Iztok Drobne s.p., Gvajčeva ul. 17, Maribor
D5 MARKO STOILKOVIĆ Tehnomar d.o.o., Grajska c. 6, Orehova vas
D6 PETER KUMER Elektro Kumer d.o.o., Ul. Borcev 58, Maribor
D7 STANISLAV GERMAUC BiroNet Stanislav Germauc s.p., Zg. Duplek 107b, Sp. Duplek
D8 VINKO CMAGER Vicom d.o.o., Ruperče 7, Pernica
E Sekcija avtoserviserjev 2 E1 ALEŠ ROKAVEC Trgovina Ličar, Aleš Rokavec s.p., Ul. Marjana Nemca 5, Miklavž
E2 BORIS DEMŠIČ Avtoservis, vulkanizerstvo in storitve, Matjaž Demšič s.p., Zg. Hoče 20 a, Hoče
E3 BRANKO KRAJNC Avtoservis Branko Krajnc s.p., Domnova ul. 1, Maribor
E4 DAVORIN MANDL Avtocenter – avtokleparstvo, avtovleka, Davorin Mandl s.p., Pivolska ul. 1, Maribor
E5 MANICA POTOČNIK Avtomehanika Potočnik d.o.o., Šentiljska c. 131 a, Maribor
E6 MILAN JARC Avto Jarc storitve in trgovina d.o.o., Ptujska c. 139, Maribor
E7 PETER RAIŠP Avto Raišp, Raišp Peter s.p., Meljska c. 35, Maribor
E8 ROBERT SALAJ Avtoservis, Robert Salaj s.p., Rošpoh – Del 48 b, Kamnica
E9 SAŠA JAKOPIN Avto-storitve Saša Jakopin s.p., Mariborska c. 37, Maribor
E10 SIMON MAGDALENC Vzdrževanje in porpavilo motornih vozil, Magdalenc Simon s.p., Ul. Kragujevških žrtev 14, Maribor
E11 VILJEM PETROVČIČ Avtohiša Petrovčič, Viljem Petrovčič s.p., Trebušakova ul. 6, Maribor
F Sekcija za gostinstvo in turizem 2 F1 ANJA MALAJNER ČERNE Gostišče Černe, Anja Malajner Černe s.p., Spodnjevaška pot 56, Maribor
F2 ALEŠ BUDJA Davčno in pravno svetovanje Budja, Aleš Budja s.p., Lackova c. 76, Maribor
F3 BOŠTJAN PROTNER Vina Joannes – Protner Boštjan, Vodole 34, Malečnik
F4 JANEZ ŠAUPERL Bi-Termal d.o.o., Limbuška c. 52, Maribor
F5 JANJA VIHER Agencija SIV d.o.o., Šober 32, Bresternica
F6 MARJAN VIDOVIČ Motel in pizzeria Črni baron, Marjan Vidovič s.p., Malečnik 158, Malečnik
F7 MARKO CESAR Strokovno svetovanje, Marko Cesar s.p., Pot na Rute 8, Maribor
F8 VLASTA BARL Viatours, turizem, izobraževanje, storitve, Vlasta Barl s.p., Glavni trg 25, Maribor
G Sekcija instalaterjev – energetikov 2 G1 DANILO BRDNIK Termoservis – Danilo Brdnik s.p., Spodnjevaška pot 24 a, Maribor
G2 MATEJA MURAUS FERK ORG d.o.o., Vedranska c. 27, Maribor
G3 TILEN MAR Energetika Mar d.o.o., Ješenca 61 a, Rače
G4 ZDENKO SIMONIČ Zdenko Simonič s.p., Vzhodna ul. 36, Maribor
H Sekcija za promet 2 H1 ANDREJ KOVAČEK Transport, poredovanje, Andrej Kovaček s.p., Starše 68, Starše
H2 DARKO NOVAK Novak Trans d.o.o., Miklavška c. 65 a, Hoče
H3 TJAŠA LAMOT Lamot d.o.o., Ul. Svobode 13, Miklavž
H4 ZDRAVKO LAMOT Lamot Marta s.p., Ul. svobode 13, Miklavž
I Sekcija lesnih strok 1 I1 BORIS DOBAJA Dobaja – Mizarska delavnica, Boris Dobaja s.p., Kamniška graba 19, Kamnica
I2 DUŠAN FIDLER Splošno mizarstvo Dušan Fidler s.p., Ul. Roberta Kukovca 41, Maribor
I3 VOJKO KUPČIČ Mizarstvo Vojko Kupčič s.p., Šentiljska c. 99 a, Maribor
J Sekcija tekstilcev 1 J1 JANEZ DOMANJKO Krojaštvo tekstil Dijani Janez Domanjko s.p., Ul. Ludvika Plambergerja 3, Miklavž
J2 SAŠA KOVAČEV Čevljarstvo Kovačev Saša s.p., Vodnikov trg 6, Maribor
J3 SUZANA PIVEC Šiviljstvo Suzana Pivec s.p., Kardeljeva c. 51, Maribor
K Sekcija fotografske, grafične in medijske dejavnosti 1 K1 NATALIJA JELUŠIČ BABIĆ Foto Tatjana d.o.o., Partizanska c. 11, Maribor
K2 SLAVKO WEINGERL Grafični studio OK,  Slavko Weingerl s.p., Lavtarjeva ul. 7d, Maribor
L Sekcija cvetličarjev in vrtnarjev 1 L1 DEJAN ROJKO Cvetličarna Zvonček, Dejan Rojko s.p., Vrablova ul. 6, Maribor
L2 HALIDA ŽIVKO Rožica, cvetličarna d.o.o., Pajkova ul. 22, Maribor
L3 SIMON FERLINC Vrtnarija Bensa, Simon Ferlinc s.p., Studenška ul. 65, Maribor
L4 SUZANA RAJH Uniceramic d.o.o., Gosposvetska c. 67, Maribor
M Sekcija optikov (zlatarji, urarji) 1 M1 SAŠA KOBILICA Optika Kobilica Saša Kobilica s.p., Gregorčičeva ul. 7, Maribor
M2 VINKO ŠELIGO Graverstvo in zlatarstvo ter prodaja na drobno Šeligo Vinko s.p., Poštna ul. 6, Maribor
N Nerazvrščeni – člani, ki niso razvrščeni v sekcijo 4 N1 KRISTINA KOČET HUDRAP Tiko Pro d.o.o., Beloruska ul. 7, Maribor
N2 MARIJAN VOLAVŠEK Vbm korenček d.o.o., Jurančičeva ul. 9 a, Maribor
N3 MOJCA LUBANJŠEK PEHANT Retorik d.o.o., Brunšvik 24, Rače
N4 SIMON ŠTRANCAR Sitec d.o.o., Prisojna ul. 18, Hoče
N5 SLAVKO VESENJAK Odvetnik Slavko Vesenjak, Ul. Vita Kraigherja 5, Maribor

Člani zbornice opravljajo svoje funkcije v organih in drugih oblikah delovanja in odločanja zbornice neprofesionalno ter so lahko izvoljeni oziroma imenovani le pod pogojem, da iz naslova članarine in drugih finančnih obveznosti na dan oddaje kandidature in izvolitve oziroma imenovanja nimajo dospelih, zapadlih, neplačanih obveznosti do zbornice.