Poziv gospodarstvu k opravljanju dela od doma

Glede na izrazito poslabšanje epidemiološke slike v državi in hitrega porasta okužb z virusom covid-19, Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo pod vodstvom ministra Zdravka Počivalška, na celotno slovensko gospodarstvo naslavlja poziv k opravljanju dela od doma v čim večji meri, povsod, kjer je mogoče delovne procese organizirati na ta način.

Minister Zdravko Počivalšek: “Slovenska družba si ne more privoščiti vnovičnega strogega omejevanja ali zaustavljanja gospodarskih dejavnosti. Storiti moramo vse, kar je v naši moči, da se v prihodnjih tednih izognemo novemu omejevanju dejavnosti in zapiranju družbe. Kot se je v preteklosti izkazalo, k temu v veliki meri pripomore opravljanje dela od doma, dosledno upoštevanje pogoja PCT (preboleli, cepljeni, testirani) in drugih samozaščitnih ravnanj. Prepričani smo, da skupaj zmoremo premagati trenutno zdravstveno krizo ter v čim večji meri zagotoviti normalno delo in življenje v državi.”

Vir: MGRT, OZS

ZADNJE OBJAVE

DOGODKI IN VABILA

SPOT brezplačen dogodek: “Tahografi 2026: Kaj se spremeni 1. julija?”

01-07-2026

Sejna soba, OOZ Maribor, Titova cesta 63

SPOT brezplačni dogodek: “Nova pravila bolniškega staleža v praksi”

17-07-2026

Izobraževalna dvorana OOZ Maribor, Titova cesta 63, 2000 Maribor

Prijava na svetovanje

Za svetovanje z našimi referenti se morate obvezno prijaviti. Izpolnite obrazec in kontaktirali vas bomo ter našli ustrezen termin.

E-novice OOZ Maribor

E-novice OOZ Maribor